انتخاب کاوه خداپرست رسولی به عنوان کارآفرین برتر استان

انتخاب کاوه خداپرست رسولی به عنوان کارآفرین برتر استان

در چهاردهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان آذربایجان شرقی که با حضور دکتر عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، دکتر فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمع دیگری از مدیران استانی برگزار گردید، از کاوه خداپرست رسولی مدیرعامل گروه صنعتی آدوپن (وین‌تک) به عنوان یکی از کارآفرینان برتر حوزه صنعت استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
در همایش مذکور که به تاریخ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ در محل استانداری آذربایجان شرقی و به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید، از ۱۰ کارآفرین برتر در حوزه صنعت، خدمات و کشاورزی تقدیر شد.

در فرایند گزینش کارآفرینان برتر از جمع ۲۰۲ شخصیت حقیقی و حقوقی ثبت‌نام کننده، ۸۱ نفر به مرحله داوری راه پیدا نموده و در مرحله داوری که بر مبنای شاخص‌های جهانی کارآفرینی و با استفاده از داورانی از سایر استان‌ها انجام گرفته بود، نهایتا در بخش صنعت در کنار وین‌تک، مدیران کارآفرین شرکت‌های شیرین‌عسل، مهر اصل و شیرین‌وطن نیز جزو کارآفرینان برتر استان شناخته شدند. شایان ذکر است مدیرعامل گروه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین به عنوان یکی از کارآفرینان معرفی شده به مرحله ملی این جشنواره، در مرحله ارزیابی کشوری حضور دارد.

نظرات

نظرات