سوالات متداول

در این بخش به سوالات پرتکراری که توسط بسیاری از مخاطبان مطرح شده ، پاسخ داده شده است.
doortech

سوالات متداول

آیا محصول مشابه با لنگه و چهارچوب درتک در بازار ایران موجود می باشد؟

تکنولوژی تولید لنگه هایUPVC برند درتک منحصرا در اختیار این برند بوده و محصول مشابهی در بازارایران موجود نمی باشد.ضمن اشاره به وجود قاب و روکوب های MDF و WPC با برند های متفرقه در بازار ایران شایان ذکر است این اقلام از نظر کیفیت و تکنولوژی ساخت و همچنین متریال های به کار رفته قابلیت رقابت با محصولات برند درتک را ندارند.

آیا محصول خارجی مشابه برای درتک وجود دارد؟

بله، ضمن اشاره به هلدینگ مادر مشترک (ADO Group) با دو برند ADOKAPI وDoortech ، محصولات برند ADOKAPI ترکیه در تکنولوژی ساخت و متریال های بکار رفته مشابه با محصولات Doortech می باشند.

درب های درتک در چه محدوده ی سایزی ارائه می شوند؟

درب های تک لنگه درتک از نظر ارتفاع و عرض دهنه طیف وسیعی از ابعاد را پوشش می دهد که این محدوده در ارتفاع شامل 1960 میلیمتر الی 2260 میلیمتر و در عرض محدوده ی 700 میلیمتر الی 1150 میلیمتر را شامل می شود. از نظر ضخامت دیوار نیز چهارچوب برند درتک از ضخامت 90 تا 300 میلیمتر را پوشش می دهد.

آیا درب های درتک در رنگ های دلخواه مشتری قابل ارائه می باشند؟

خیر،صرفا انتخاب رنگ ها (به سبب استفاده از روکش PVC در ساخت درب ها) از کالکشن مربوط به روکش های PVC مربوط به همان سری قابل سفارش می باشد.

آیا برند درتک قابلیت تولید درب در طرح های مورد نظر مشتریان را دارد؟

در سری Premium که تولید رویه ی لنگه ی درب توسط دستگاه CNC می باشد در صورت صدور مجوز و تایید امکان سنجی تولید،قبول طرح سفارشی بلا مانع می باشد.

آیا محصولات درتک قابل شستشو می باشند؟

بله،ضمن اشاره به آب بندی کامل دورتا دور لنگه با نوار PVC و چسب پلی اورتان و همچنین پوشش پنل های دو طرف لنگه با روکش UPVC درب ها ی درتک کاملا مقاوم در برار آب می باشند. ضمنا باید توجه نمود استفاده از مواد شوینده ی قوی و اسیدی جهت شستشو ی این محصول به هبچ وجه توصیه نمی شود.

آیا یراق آلات همراه با درب های درتک ارائه می شود؟(برند یراق آلات؟

ست کامل یراق آلات شامل 3 عدد لولا، قفل و کلید، نوار درزگیر و ملزومات نصب به همراه درب ارائه می شود که تمامی این یراق آلات از برند ACCADO از زیرشاخه های هلدینگ ADO در ترکیه می باشد.

مواد اولیه مصرفی در محصولات درتک از چه کشورهایی تامین می شود؟

تمامی مواد مصرفی در محصولات درتک وارداتی می باشند،به طور مثال روکش های PVC مورد استفاده در اقلام از کره و ترکیه ، چوب های کلاف استراکچر درب ها بصورت فینگر جوینت از روسیه و چسب های مصرفی از المان و گرانولWPC از ترکیه تامین میشود.

جهت آموزش و یادگیری روش مونتاژ درب های برند درتک چه تدابیری اندیشیده شده است؟

فایل ویدئو و عکس های مربوط به مونتاژ با توضیحات کامل در وب سایت درتک و کاتالوگ ها موجود بوده و همچنین به منظورآموزش های عملی نصب درب ها امکان معرفی اکیپ های فنی و مونتاژ از سوی نمایندگی ها فراهم می باشد.

چگونگی دستیابی به اطلاعات فنی و الزامات فنی جهت بهره مندی از درب های برند درتک؟

تمامی اطلاعات فنی محصولات و روش نصب درب های درتک به صورت فایل PDF در سایت بارگذاری شده است.(لینک دانلود)

خرید و نصب درب های درتک در چه مرحله ای از آماده سازی بنا بایستی آغاز گردد؟

در مرحله ی تیغه کشی و پارتیشن بندی داخلی بنا ضروریست نسبت به خرید و تکمیل اطلاعات در مورد ابعاد و استاندارد های درتک اقدامات لازم صورت گیرد تا متناسب با سایز های استاندارد مورد نظر (طول و عرض و ضخامت) دهانه ی مناسب بر روی دیوار تعبیه گردد.که بعد از تکمیل بنا و اخرین پوشش دیوار( کاغذ دیواری، سرامیک، گچ و رنگ و .....)مرحله ی نصب درب ها آغاز گردد.

جهت نصب درب های درتک چه الزاماتی می بایست هنگام دیوار کشی و تعبیه ی دهنه ی مورد نیاز مد نظر قرار گیرد؟

الزامات فنی مورد نیاز جهت آماده سازی دیوار و دهنه ی درب به صورت مختصر به شرح زیر می باشد:(توضیحات تکمیلی و مفصل در کاتالوگ های فنی درتک قید شده است) 1-لزوم اجرای لغاز در اطراف دهانه ی دیوار جهت نصب درب 2-لزوم اجرای دیوار با ضخامت یکسان در سه طره دهانه(راست و چپ و بالا) 3-همترازی سطوح اطراف درب 4-اجرای یکنواخت پوشش نهایی دیوار و لغاز

لنگه های برند درتک در چهارچوب فلزی قابل نصب می باشند؟

ضروریست که لنگه های برند درتک در چهارچوب تهیه شده از پروفیل های قاب و روکوب برند درتک ،نصب گردد(چهارچوب و لنگه به صورت ست ارائه می گردد)

آیا تعبیه ساب فریم فلزی جهت نصب درب های درتک ضروری است؟

خیر،با هدف نصب و بهره گیری از درب های برند درتک لزومی به اجرای ساب فریم فلزی نمی باشد.

حداقل و حداکثر ضخامت دیوار قابل اجرا برای درب های درتک چند سانیتی متر است؟

از نظر ضخامت دیوار نیز چهارچوب برند درتک از ضخامت 90 میلیمتر تا 229 میلیمتر در حالت استاندارد و در صورت استفاده از روکوب 80 * 82 میلیمتر (حالت استثناء) تا ضخامت دیوار 300 میلیمتر قابل نصب می باشد.

حداقل لغاز لازم جهت نصب روکوب درب های درتک چند سانتیمتر است؟

با توجه به الزامات فنی نصب درب های درتک وجود لغاز برای نصب این درب ها ضروری می باشد که نسبت به سایز های مختلف روکوب های MDF و PVC ابعاد متفاوتی دارد. روکوب 100 میلیمتر حداقل لغاز 90 میلیمتر روکوب 80 میلیمتر حداقل لغاز 70 میلیمتر روکوب 60 میلیمتر حداقل لغاز 50 میلیمتر

آیا امکان استفاده از لنگه درب های mdf بر روی چهارچوب wpc فراهم می باشد؟

بله

آیا درب های درتک نیاز به رگلاژ مجدد در طول زمان دارد؟

با توجه به وزن پایین لنگه های درتک (به واسطه ی استفاده از کلاف چوب روسی و هانی کامب در ساختار داخلی درب ها)و همچنین بهره گیری از سه عدد لولا در قسمت های پر تنش اتصال لنگه ی درب به چهارچوب ،لنگه های درتک برای مدت زمان طولانی استحکام خود را حفظ نموده و نیازی به رگلاژ مجدد ندارند.