مواد اولیه

توجه به حفظ و نگهداری از درختان به عنوان سرمایه ای مهم برای آیندگان و ایجاد تنوع و رشد در صنعت دربسازی، این مهم ما را بر آن داشت که دست به ابتکاری نو زده و درب های کامپوزیت چوب پلاست را تولید و عرضه نماییم.
درتک

مواد اولیه

با توجه به اهمیت افزایش مقاومت دربهای مسکونی در برابر صدمات ناشی از حریق و عوامل محیطی، توجه به حفظ و نگهداری از درختان به عنوان سرمایه‌ای مهم برای آیندگان و ایجاد تنوع و رشد در صنعت دربسازی، این مهم ما را بر آن داشت که دست به ابتکاری نو زده و دربهای کامپوزیت چوب پلاست را تولید و عرضه نماییم.
درتک

مواد اولیه

کامپوزیت چوب پلاست، ماده جدیدی است که از ترکیب ذرات چوب با مواد پلیمری ساخته میشود. دربهای ساخته شده از این متریال نسبت به سایر دربها، مقاومت بالاتری در مقابل ضربه داشته، ضدآب و دیرسوز بوده و در گذر زمان دچار اعوجاج نمی‌شوند و همچنین از کیفیت رنگ و متریال آنها کاسته نمیشود. دربهای کامپوزیت چوب پلاست، حاصل ترکیب مواد مختلفی با ویژگی‌های منحصربفرد میباشند که در نتیجه این ترکیب هوشمندانه محصولاتی با نهایت کیفیت و کارایی با تنوع بالا در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها تولید و جان تازه‌ای به بازار و صنایع انبوه‌سازی می‌بخشد. استفاده از متریال کامپوزیت چوب پلاست، مقاومت حرارتی دربها را تا استاندارد حرارتی B1 افزایش میدهد و دربها عملا دیرسوز می‌باشند.
درتک

مواد اولیه

علاوه بر آن، تحقق رویای حفاظت از درختان با هدف حفاظت از زندگی نسلهای آینده با استفاده از این متریال به وقوع خواهد پیوست. DOORTECH با استفاده از تجهیزات مدرن و منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و تولید درب‌های متنوع و با کیفیت بی‌نظیر از کامپوزیت چوب پلاست، شعار خود را که همانا "پشت هر دری، یک زندگی زیبا وجود دارد"، در تمام ارکان زندگی محقق می‌سازد.